Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Konec našeho e-shopu www.geekandproud.cz?

UPDATE: Již je plně v provozu nový e-shop, kde jsou všechny motivy k mání. Zatím na bílých a černých trikách (za to ale i v nadměrných velikostech). Bude se rozšiřovat paleta barev triček i paleta produktů (mikiny, tašky…). Odkaz viz níže.

www.blackfinstore.cz/nerdopolis

Bohužel z důvodů, které jsme nebyli objektivně schopní ovlivnit, jsme trochu nečekaně nucení přerušit provoz našeho e-shopu, který od listopadu běžel na doméně www.geekandproud.cz. Pokud se sejde pár věcí, může jít o dobu dočasnou a provoz bude třeba ještě během května, spíš k jeho konci obnoven. Je ale veliká pravděpodobnost, že se tak již nestane. Náš dodavatel, společnost TRIKATOR.CZ s.r.o., která nám, ale i dalším (jmenovitě třeba Petr Švancara, David Limberský, Julius “Lavi” Lavický – jo, byli jsme ve společnosti samých kopaček 😀 ) provozovala full servis e-shop na klíč, stejně jako vlastní e-shop, se rozhodla ve své činnosti dále nepokračovat. O situaci jsme byli informováni poměrně nedávno, v tuto chvíli se hledají možnosti, jak udržet kontinuitu podniku, které budou v obchodním zájmu majitele, pokud se tak nestane, tato služba skončí definitivně.

My samozřejmě doufáme, že se situace vytříbí a vše bude pokračovat jako doposud, ale situaci bereme takovou, jaká je, akceptujeme ji a snažíme se přemýšlet co dál. Což znamená, že hledáme alternativní řešení, které by nám optimálně dovolilo provozovat shop v podobné kvalitě, jak to bylo doposud a my mohli Vaše oblíbené motivy dále nabízet. Je to výzva, služba od Trikátor byla vůči potřebám tvůrců poměrně unikátní, ale věříme, že se nám řešení podaří najít.

Trikátoru, potažmo jeho končícímu řediteli chceme poděkovat za spolupráci, která byla pro nás nadstandardní. Víme, že spoustě přáním jsme nemohli kvůli některým nastavením služby třeba vyhovět, a někdy jsme v pozadí museli některé drobnosti s Vámi, našimi fanoušky dotáhnout, ale až na pár maličkostí vše šlapalo, jak bylo potřeba. A my jako klient jsme byli se službou, s jejími možnostmi a s tím, co nám přinesla, velice spokojení.

Zároveň je důležité na závěr oznámit, že bude-li potřeba vyřídit nějakou reklamaci, můžete se obrátit na náš e-mail info@nerdopolis.cz nebo nám napsat na sítích, pomůžeme Vám situaci vyřešit. Díky všem, co jste si pořídili naše motivy, nedávné fotky z Comic-Conu nám dělaly fakt velkou radost. Doufáme, ať už v jakékoliv podobě, že bude naše kolekce brzy zase zpátky.