Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Nerdopolis interview: #13 Václav ‚Imf‘ Rybář – Kolují zvěsti, že Bob Iger zkusí část Disneyho prodat

Upozornění! Díky drobným chybám na trase Švýcarsko – ČR došlo k pár malým výpadkům, ale věřím, že poslech nenaruší.

Hostem Nerdopolis podcastu byl Vašek ‚Imf‘ Rybář, kterého není třeba filmovým znalcům představovat. Jeho neúnavná práce v redakci MovieZone, ale nejen tam, z něj dělá předního filmového publicistu v ČR. S Imfem jsme rozebrali 4. fázi MCU, co čekat dál, ale taky co znamená Marvel pro Disneyho z byznysového hlediska. Už u Strážců galaxie se prorokoval propadák, ale jede se dál, a to i přes různá škobrtnutí ve 4. fázi.

Nakoukli jsme taky ale pod pokličku myšákových dalších možných plánu, když už u Disneyho došlo k velké výměně v čele společnosti, kdy se ke kormidlu vrátil Bob Iger, který vystřídal Boba Chapeka. Jakou strategii Iger zvolí? Jaký odkaz po něm zůstane, proč se musel vrátit a je možné, že Disney něco prodá? Nebo bude celý Disney prodán Applu? A jak do toho všeho zapadá Marvel? To a mnohem víc se dozvíte v tomto novém dílu.

Nebo hledejte Nerdpolis ve všech dobrých podcastových aplikacích. Pokud používáte nějakou, kde Nerdopolis chybí, dejte nám vědět třeba na našich sítích, rádi se pokusíme doplnit.

Bonus, ve kterém jsme s Imfem mluvili o páté a šesté fázi MCU, najdete na předplatitelském účtu www.pickey.cz/nerdopolis. Nebo klikněte na obrázek níže.