Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Nerdopolis interview: #6 Albrecht Smuten – František Kotleta mě oslovil, jestli nechci Pac & Pussy vydat

Tentokrát pozvání k rozhovoru přijal metalista, zakladatel reformované Satanovy církve, kreslíř a tvůrce stripových komiksů Pac & Pussy a Terapie masem Albrecht Smuten. Albrecht své stripy o kočičkách vydával na Facebooku, až ho jednoho dne oslovil Leoš Kyša, známější jako František Kotleta, a nejen on, jestli nechce kočičky vydat knižně a od té doby si získává jeho humor ještě více příznivců.

Později začal kreslit i druhý strip, brutálnější a hororovější Terapii masem. O tom všem a mnohem víc se dozvíte v novém dílu Nerdopolis podcastu.

Do 30. 9. 2022 můžete v e-shopu nakladatelství Epocha – www.epocha.cz – nakupovat se slevovým kódem NERDPOOLIS35 se slevou 35 % z MOC.

Nebo hledejte Nerdpolis ve Spotify a všech dobrých podcastových aplikacích. Pokud používáte nějakou, kde Nerdopolis chybí, dejte nám vědět třeba na našich sítích, rádi se pokusíme doplnit.

Nově také můžete získat extra obsah k podcastu a poslechnout si bonusovou část rozhovoru s Albrechtem, přístupnou pouze na předplatitelské platformě Pickey.cz. Klikněte na Albrechta níže🙂