Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Na co se těšíme v září

2. 9. 2022 – Pán prstenů: Prsteny moci (seriál)

Na výročí 49 let od úmrtí J. R. R. Tolkien si pro nás Amazon připravil dárek v podobě jednoho z nejočekávanějších seriálů tohoto roku. Nebavíme se samozřejmě o ničem menším než o Prstenech moci. Bude to sračka? Nebude to sračka? To se snad dozvíme už v pátek díky dvoum dílům, které dostaneme naráz. Jedno mějte na paměti, ať už bude seriál jakýkoliv, stále nám zde zůstanou Tolkienovy knihy nebo filmová trilogie Pána prstenů, jejichž kvality se tím nezmenší. Dejte tomu seriálu šanci.

4. 9. 2022 – Rick a Morty – 6. série (seriál)

Bláznivá dobrodružství nesourodé dvojice neztrácí nic na své zábavnosti. Naopak svět, ve kterém prožívají svá dobrodružství, se prohlubuje a přináší mnohem víc než prvoplánovou zábavu. Situační a dialogový humor zraje a doufáme, že Rick a Morty tu s námi ještě nějaký čas pobudou.

8. 9. 2022 – Jan Žižka (film)

Mezi slepými jednooký králem, říká se a drží se toho režisér a producent Petr Jákl, který ve filmařsky neodvážném Česku přišel z mezinárodní produkcí, ve které znásilní naší historii a postavu Jana Žižky. Historikové zapláčou, diváci by se ale mohli dočkat na poměry našich krajin slušné akční řežby s mezinárodním obsazením.

13. 9. 2022 – Akira 3 (komiks)

Jedna z nejslavnějších mang na světě se už dočkala třetího přeloženého dílu a to díky našemu milovanému Nakladatelství Crew! Díl to bude zlomový, protože zatímco neméně slavný film v této fázi příběhu skončil, manga si vesele pokračovala dál. A my jsme zvědavý, jak se příběh vyvine dál a co na nás bude čekat. První dva díly série si u nás na stránkách zasloužily plný počet a doufejme, že se to třetímu dílu také podaří. Tohle skvělé postapokalyptické cyberpunk sci-fi si určitě nenechte ujít!

____________________________________________

Zbytek našeho výběru najdete ZDE na našem předplatitelském úču na Pickey.cz, kde nás, pokud se vám naše tvorba líbí, můžete podpořit.

>>>CHCI VÁS PODPOŘIT<<<