Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Nerdi mezi námi: #3 Ivan Dachs Hladík – Idris Elba nás v redakci vytrollil

Ivan Dachs Hladík je spisovatel, libretista a novinář pracující v nejčtenějším médiu u nás, v Blesku. Jako autor píšící kulturní rubriky má možnost setkávat se, mluvit, dopisovat si s nejrůznějšími lidmi, včetně světových celebrit. Jaké bylo jeho virtuální setkání s Madsem Mikkelsenem a co si připravil pro redakci Idris Elba? To se dozvíte v novém dílu Nerdopolis podcastu. Bulvární nadpis zvolen záměrně 🙂

Kromě toho je ale Ivan také vášnivý Potterhead, takže jsme si také popovídali o jeho fanouškovství vůči téhle sáze a o tom, kam podle něj tahle franšíza míří.

P. S.: po delší době jsem nahrával s trochu jinou technikou a kvalita je trochu horší, takže za mírné echo se omlouvám a během prvních minut zazní vysoký zvuk. To jsme nešlápli na Ivanova psa, ale při posunu počítače po stole, guma na spodku notebooku takto zavrzala. Jen pro dokreslení představy našeho natáčení.

Nebo hledejte Nerdpolis ve všech dobrých podcastových aplikacích. Pokud používáte nějakou, kde Nerdopolis chybí, dejte nám vědět třeba na našich sítích, rádi se pokusíme doplnit.

Nově také můžete získat extra obsah k podcastu a poslechnout si bonusovou část rozhovoru s Ivanem, přístupnou pouze na předplatitelské platformě Pickey.cz. Klikněte na Ivana v podobě Harryho Pottera 🙂