Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Nerdi mezi námi: #2 Denisa Hrubešová – V životě jsem netetovala nic z Pána Prstenů

Do 18. 8. na https://www.pickey.cz/nerdopolis můžete soutěžit o tetování ZDARMA od Denisy.

Denisa Hrubešová je spoluzakladatelka platformy Pickey.cz, na které mohou fanoušci podpořit své oblíbené tvůrce. Jelikož jsme si tam nedávno zařídili Nerdopolis účet, o Pickeym jsme si v krátkosti popovídali.

Denisa je ale kromě toho i tatérka, tak se dozvíte, jestli za ní chodí nerdi pro své vysněné kérky a jak napovídá název epizody, je překvapením, že nikdo nechtěl nic z Pána prstenů. A ke zjištění došla také samotná Denisa, která si během našeho povídání uvědomila, že i když si to na začátku nepřipouštěla, tak i ona má svého vnitřního nerda. #GeekAndProud

Nebo hledejte Nerdpolis ve všech dobrých podcastových aplikacích. Pokud používáte nějakou, kde Nerdopolis chybí, dejte nám vědět třeba na našich sítích, rádi se pokusíme doplnit.

Nově také můžete získat extra obsah k podcastu a poslechnout si bonusovou část rozhovoru s Deny, přístupnou pouze na předplatitelské platformě Pickey.cz. Klikněte na Denisu,  která na sebe vzala podobu udatné Galadriel 🙂 Do 18. 8. navíc můžete na našem účtu na Pickey.cz soutěžit o tetování ZDARMA právě od Deny!