Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Nerdopolis interview: #5 Vojta Matocha – Psaní se věnuju hodinu, možná dvě týdně

Autor bestsellerové trilogie Prašina odkrývá, jak se nápad na tenhle příběh zrodil a zároveň překvapuje upřímným přiznáním, že psaní je pro něj jen hobby, kterému se věnuje vlastně velmi málo. Chtěli jste mít naději, že i z vás se stane bestsellerový autor. Vojta nic slíbit nemůže, ale zjistíte-li, jak se on s Prašinou dostal na pulty knihkupectví, možná získáte odvahu také něco napsat.

Navíc Prašina dnes není jen kniha. Začala vycházet i komiksová série, která se také probila do knižních žebříčků a práva na příběh už mají i v držení filmoví producenti. Ano, chystá se ambiciózní snímek Prašina. Chcete se dozvědět více? Poslechněte si další Nerdopolis interview Libo-Wana Kenobiho, tentokrát s ajťákem, skautem, a hlavně úspěšným spisovatelem Vojtou Matochou.

Nebo hledejte Nerdpolis ve všech dobrých podcastových aplikacích. Pokud používáte nějakou, kde Nerdopolis chybí, dejte nám vědět třeba na našich sítích, rádi se pokusíme doplnit.

Nově také můžete získat extra obsah k podcastu a poslechnout si bonusovou část rozhovoru s Vojtou, přístupnou pouze na předplatitelské platformě Pickey.cz. Klikněte na Vojtu,  který nápadně připomíná Mosse z IT Crowd 🙂