Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Nerdopolis interview: #4 Jakub Pavlovský (Book’s calling) – Baví mě spíš komiksy ze života

Kuba Pavlovský s nadsázkou věnuje svůj život knihám. Žije v jejich obležení, vyzkoušel si práci knihovníka, o knihách píše, knihám věnuje i instagramový a facebookový profil Book’s calling. Také je hlasem knižního podcastu Záložka na rádiu Wave a pracuje také pro nakladatelství Meander.

Takže logicky jsem si s ním povídal o jeho vášni, ale i o tom, jak se třeba dostal k tomu, že moderuje vlastní pořad v Českém rozhlase. Taky jsem ale zjišťoval, jaké bylo jeho setkání s Františkem Kotletou.

*Pozn.: Během rozhovoru zmiňuji chybně Knihu vrahů od Pavla Renčína, kterou mylně nazývám Klubem sebevrahů, tak pardon 🙂 – Libo-Wan Kenobi

Nebo hledejte Nerdpolis ve všech dobrých podcastových aplikacích. Pokud používáte nějakou, kde Nerdopolis chybí, dejte nám vědět třeba na našich sítích, rádi se pokusíme doplnit.

Nově také můžete získat extra obsah k podcastu a poslechnout si bonusovou část rozhovoru s Jakubem, přístupnou pouze na předplatitelské platformě Pickey.cz. Klikněte na Kubu  který se převtělil v Harryho Pottera 🙂