Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Nerdi mezi námi: #1 Ladislav Korbel – Koukal jsem na Strážce vesmíru, Pokémony a Dragon Ball

Láďa Korbel je zpěvák, který zpívá v muzikálech, ale i v rockové kapele Motorband. Účastnil se také soutěže Hlas Česko Slovenska. Když zrovna neobráží fesťáky nebo nestojí na pódiích, která znamenají svět, tak rád kouká na filmy třeba od Marvelu. Už jako školák, kdy hrával hokej, jeho spoluhráči četli časopisy o hokeji a sbírali hokejové kartičky (ne, že by se jim vyhýbal), ale raději četl komiksy s Mickey Mousem, kačerem Donaldem a sledoval Pokémony, Strážce vesmíru a Dragon ball.

Tahle nerdská vášeň ho provází celý život. Poslechněte si první díl podcastu Nerdi mezi námi a zjistěte víc o tom, jaké filmy patří mezi jeho nejoblíbenější nebo kdo ho inspiruje.

Nebo hledejte Nerdpolis ve všech dobrých podcastových aplikacích. Pokud používáte nějakou, kde Nerdopolis chybí, dejte nám vědět třeba na našich sítích, rádi se pokusíme doplnit.

Nově také můžete získat extra obsah k podcastu a poslechnout si bonusovou část rozhovoru s Láďou, přístupnou pouze na předplatitelské platformě Pickey.cz. Klikněte na Láďu, který je právě posedlý šílenstvím jako ve filmu Osvícení 🙂