Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Nerdopolis interview: #3 Dan Storch o časopisu Pevnost, PevnostConu a seriálech

Libo-Wan Kenobi se vrací k mikrofonu a s ním i Nerdopolis podcastová talk show, která teď začne vycházet pravidelněji. Klikněte na odběry ve svých apkách, ať vám nic neuteče. Valí se lavina zajímavých hostů. Ten, kdo do téhle nové éry vstoupil jako první, za což mu patří neskonalý vděk, je letitý redaktor časopisu Pevnost Dan Storch.

Dan v redakci oblíbeného magazínu strávil 19 let a posluchačům poodkryje aspoň něco málo ze zákulisí jeho fungování. Také prozradí něco málo o PevnostConu, na který Vás spolu s ním srdečně zveme. V závěru rozhovoru jsme utekli k Danově vášni, seriálům, a zaměřili se i na očekávaný seriál ze světa Pána Prstenů a na kontroverzi, která ho provází.

Nenechte si ujít překvapivá fakta z úst takového odborníka jako je Dan o tom, proč seriál i přes vášně fandů vlastně nejspíš nejde proti žádnému tolkienovskému kánonu, ale i tak jsou na místě obavy, aby Amazon tuhle oblíbenou značku nepohřbil.

Nebo hledejte Nerdpolis ve všech dobrých podcastových aplikacích. Pokud používáte nějakou, kde Nerdopolis chybí, dejte nám vědět třeba na našich sítích, rádi se pokusíme doplnit.

Nově také můžete získat extra obsah k podcastu a poslechnout si bonusovou část rozhovoru s Danem, přístupnou pouze na předplatitelské platformě Pickey.cz. Klikněte na Dana na železném trůně 🙂